DÜZCE
KAYNAŞLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaynaşlı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu Bölge 1.si oldu.
İlçemiz Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu Düzce´de yapılan futsal müsabakalarında il birincisi olarak Bölge müsabakalarına katıldı. Bölge müsabakalarında Düzce´yi temsil eden okulumuz Bölge 1.si olarak Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.![Kaynaşlı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu Bölge 1.si oldu.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/20102331_IMG-20170314-WA0004.jpg)
Okul Müdürü Erdoğan AKYÜZ, Müdür Yardımcısı Kadir KABACI (Takım Koçu) ve okul öğretmenlerinin desteğiyle başarıdan başarıya koşan takımımız bölge grup maçlarında Denizli´yi 3-1, İzmir´i 2-0 ile geçerek Türkiye yarı finallerine kaldı. 2 Nisan´da yapılacak finallerde okulumuza başarılar dileriz.