DÜZCE
KAYNAŞLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu Lisemiz Futsal müsabakalarında il 3.sü olmuştur.
Okul Sporları kapsamında ilde düzenlenen turnuvalarda Kaynaşlı Anadolu Lisesi il 3.sü olmuşlardır. Öğrencilere her türlü desteği veren Okul Müdürümüz Hüseyin CAN, sosyal sportif akademik başarı gösteren öğrencilere tatlı ikram ederek bu öğrencilerle Akabe tesislerinde öğle yemeğinde buluştu. Düzenli olarak öğretmen ve öğrencileriyle bu tür faaliyetler gerçekleştiren Okul Müdürü öğretmen ve öğrencilerin bu tür faaliyetlerle moral motivasyon açısından üst seviyelere çıktıklarını ifade etti. Bu tür faaliyetlere devam edeceğini söyleyen okul müdürü tüm emek ve gayretlerin öğrencilelerimiz için olduğunu ifade etti. Okul Müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.![Anadolu Lisemiz Futsal müsabakalarında il 3.sü olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/20105515_IMG-20170319-WA0001.jpg)