DÜZCE
KAYNAŞLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
20th International Istanbul Gastronomy Festival Yarışmasında " Yılın En İyi Ekibi" Kategorisinde Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 2 Altın Madalya ve 1 Gümüş Madalya aldılar.
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu'nun düzenlediği 20th International Istanbul Gastronomy Festival Yarışmasında " Yılın En İyi Ekibi" Kategorisinde Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 2 Altın Madalya ve 1 Gümüş Madalya aldılar.![20th International Istanbul Gastronomy Festival Yarışmasında](/meb_iys_dosyalar/2023_12/15105728_whatsappimage20231215at10.37.42.jpg)
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu'nun düzenlediği 20th International Istanbul Gastronomy Festival Yarışmasında " Yılın En İyi Ekibi" Kategorisinde Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 2 Altın Madalya ve 1 Gümüş Madalya aldılar.