DÜZCE KAYNAŞLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaynaşlı Anadolu Lisemizden Yetim Kardeş Projesine Destek

Kaynaşlı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, yetim kardeşleri için geleneksel hale getirdikleri kermesle yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
Kaynaşlı Anadolu Lisemizden Yetim Kardeş Projesine Destek

Sosyal Kulüpler yönetmeliği kapsamında hazırlanan sosyal projelerine Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var projesini geleneksel hale getirerek bu yılda gönüllü öğrencilerimiz evlerinde kendi hazırladıkları ürünleri gün boyu satarak elde ettikleri tüm gelirleri yetim kardeşlerine gönderdiler. Kermesin açılışını İlçe Kaymakamımız Cemal DEMİRYÜREK yaparak okul idaresi ve öğrencileri tebrik etti. Konuyla ilgili öğrencilerimizle tek tek sohbet eden İlçe Kaymakamımız öğrencilerimize her alanda başarılar diledi. Hep mazlumun yanında olan aziz milletimizin bu ulvi davranışının ehemmiyeti üzerine öğrencilerimizle sohbett etti. Programa İlçe Müdür Vekilimiz Ahmet DEĞİRMENCİ, Şube Müdürümüz Mustafa TERZİOĞLU, İHH Kaynaşlı Temsilcimiz Adem ALBAYRAK, okul/kurum müdürleri ve velilerimiz katıldı. Emeklerinden dolayı öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

22-12-201722-12-201722-12-2017

Kaynaşlı Kaymakamlık Binası 2.Kat - 0 380 544 43 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.